Τροφοδοτικό PS4 ADP-300ER/ N15-300P1A 4 Pin για Playstation 4 Pro CUH-75xx/ 72XX
Χαρακτηριστικά:
Model: ADP-300ER/ N15-300P1A
Input:100-240v~3.5A 50/60HzDC
Output: +4.8v=1.5A, +12v=23.5A
Ανταλλακτικά iPhone 16/Pro/Max
Ανταλλακτικά iPhone 15/Pro/Max
Ανταλλακτικά iPhone 14/Pro/Max
Ανταλλακτικά iPhone 13/Pro/Max
Ανταλλακτικά iPhone 12/ Pro/ Max
Ανταλλακτικά iPhone 11/ Pro/ Max
Ανταλλακτικά iPhone XR
Ανταλλακτικά iPhone XS MAX
Ανταλλακτικά iPhone XS
Ανταλλακτικά iPhone X
Ανταλλακτικά iPhone 8 Plus
Ανταλλακτικά iPhone 8
Ανταλλακτικά iPhone 7 Plus
Ανταλλακτικά iPhone 7
Ανταλλακτικά iPhone 6S Plus
Ανταλλακτικά iPhone 6s
Ανταλλακτικά iPhone 6 Plus
Ανταλλακτικά iPhone 6
Ανταλλακτικά iPhone 5S
Ανταλλακτικά iPhone 5
Ανταλλακτικά iPhone 4S
Ανταλλακτικά iPhone 4
Ανταλλακτικό εσωτερικό τροφοδοτικό ADP-300ER/ N15-300P1A 4 pin συμβατό με κονσόλες Playstation 4 Pro CUH-75xx/ CUH-7216B.
Μόνο 3 απομένουν σε απόθεμα
Μόνο 3 απομένουν σε απόθεμα
Τρόποι πληρωμής:
Χαρακτηριστικά:
Model: ADP-300ER/ N15-300P1A
Input:100-240v~3.5A 50/60HzDC
Output: +4.8v=1.5A, +12v=23.5A
Model: ADP-300ER/ N15-300P1A
Input:100-240v~3.5A 50/60HzDC
Output: +4.8v=1.5A, +12v=23.5A